Zestaw Hansgrohe 01022180, 60148450, 60193450, 66003990
Zestaw Hansgrohe 01022180, 60148450, 60193450, 66003990
- Nr katalogowy: abset12188
- Dostępność: do 14 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 888,12zł
- Cena katalogowa: 5 699,82 zł
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Hansgrohe |
| Seria | EluPura S |
| Nr katalogowy | abset12188 |
| Długość | 54 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Wysokość | 40 cm |
| W zestawie | miska wc + stelaż + deska |
| Kolor przycisku | złoty |
| Typ rantu | bez kołnierza |
| Montaż | wiszący |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | nie |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii