Zestaw Hansgrohe 01022180, 60148450, 60343450, 66003670
Zestaw Hansgrohe 01022180, 60148450, 60343450, 66003670
- Nr katalogowy: abset12190
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 876,86zł
- Cena katalogowa: 6 648,15 zł
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Hansgrohe |
| Seria | EluPura S |
| Nr katalogowy | abset12190 |
| Długość | 54 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Wysokość | 32 cm |
| W zestawie | miska wc + stelaż + deska |
| Kolor przycisku | czarny |
| Typ rantu | bez kołnierza |
| Montaż | wiszący |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | nie |
| Spłukiwanie wirowe | ze spłukiwaniem wirowym |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii