Zestaw Hansgrohe 01022180, 60288450, 66001450
Zestaw Hansgrohe 01022180, 60288450, 66001450
- Nr katalogowy: abset12162
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 840,96zł
- Cena katalogowa: 3 553,47 zł
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Hansgrohe |
| Seria | EluPura S |
| Nr katalogowy | abset12162 |
| Długość | 54 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Wysokość | 36.5 cm |
| W zestawie | miska wc + stelaż + deska |
| Kolor przycisku | biały |
| Typ rantu | bez kołnierza |
| Montaż | wiszący |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | nie |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii