Zestaw miska + deska wolnoopadająca A34H470000 Roca Gap
Zestaw miska + deska wolnoopadająca A34H470000 Roca Gap
- Nr katalogowy: A34H470000
- Dostępność: w magazynie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 477,00zł
Opis produktu
| Marka | Roca |
| Seria | Gap |
| Nr katalogowy | A34H470000 |
| Długość | 54 cm |
| Szerokość | 34.7 cm |
| Wysokość | 34.5 cm |
| Deska w zestawie | wolnoopadająca |
| Bez kołnierza | bez kołnierza |
| Sposób montażu | wisząca |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | nie |
| Kształt | prostokątny |
| Materiał | ceramika |
| Kod EAN | 8433290108965 |
| Wymiary z opakowaniem | 35 x 34 x 54 cm |
| Waga z opakowaniem | 30,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Opinie
Jak ocenili inni:
5,0/5
Ocena ogólna
na podstawie 1 opinii
100% Klientów poleca ten produkt
100%
Dziękujemy za pozostawienie opinii. Zostanie ona opublikowana po weryfikacji treści.
Jak działają oceny i opinie?
Sortuj wg:
Użytkownik poleca ten produkt
Opinia: Zostały zamowine dwie sztuki. Jedna dotarła bez deski.
Kupowane z
Produkty z serii