Złączka x W czarny 8845 Nowodvorski Lighting Waterproof
Złączka x W czarny 8845 Nowodvorski Lighting Waterproof
- Nr katalogowy: 8845
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 47,89zł
Opis produktu
| Marka | Nowodvorski Lighting |
| Seria | Waterproof |
| Nr katalogowy | 8845 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | czarny |
| Szerokość | 2.5 cm |
| Kod EAN | 5903139884594 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 3 x 7 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,03 kg |
| Dane producenta | Zobacz |