Drążek na ręcznik złoty DOEX1410GB Excellent Fido
Drążek na ręcznik złoty DOEX1410GB Excellent Fido
- Nr katalogowy: DOEX1410GB
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 245,76zł
Opis produktu
| Marka | Excellent |
| Seria | Fido |
| Nr katalogowy | DOEX1410GB |
| Rodzaj | drążek |
| Kolor | złoty |
| Montaż | przykręcany |
| Kod EAN | 5903357270469 |
| Wymiary z opakowaniem | 6 x 8 x 46 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,36 kg |
| Dane producenta | Zobacz |