Szczotka toaletowa ścienna złota DOEX1407GB Excellent Fido
Szczotka toaletowa ścienna złota DOEX1407GB Excellent Fido
- Nr katalogowy: DOEX1407GB
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 454,49zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Excellent |
| Seria | Fido |
| Nr katalogowy | DOEX1407GB |
| Kolor | złoty |
| Montaż | przykręcany, stawiany |
| Kod EAN | 5903357270223 |
| Wymiary z opakowaniem | 9 x 9 x 41 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,66 kg |
| Dane producenta | Zobacz |