Uchwyt na papier toaletowy złoty DOEX1408GB Excellent Fido
Uchwyt na papier toaletowy złoty DOEX1408GB Excellent Fido
- Nr katalogowy: DOEX1408GB
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 172,01zł
Opis produktu
| Marka | Excellent |
| Seria | Fido |
| Nr katalogowy | DOEX1408GB |
| Kolor | złoty |
| Montaż | przykręcany |
| Kod EAN | 5903357270308 |
| Wymiary z opakowaniem | 5 x 8 x 19 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,19 kg |
| Dane producenta | Zobacz |