Kubek na szczoteczki złoty DOEX1406GB Excellent Fido
Kubek na szczoteczki złoty DOEX1406GB Excellent Fido
- Nr katalogowy: DOEX1406GB
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 258,49zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Excellent |
| Seria | Fido |
| Nr katalogowy | DOEX1406GB |
| Kolor | złoty |
| Montaż | przykręcany, stawiany |
| Kod EAN | 5903357270148 |
| Wymiary z opakowaniem | 7 x 9 x 19 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,59 kg |
| Dane producenta | Zobacz |