Kinkiet 1x12 W czarny W0415 MaxLight Spirit
Kinkiet 1x12 W czarny W0415 MaxLight Spirit
- Nr katalogowy: W0415
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 225,20zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Spirit |
| Nr katalogowy | W0415 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 90 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Moc żarówki | 12 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351025041 |
| Wymiary z opakowaniem | 17 x 7 x 92 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,70 kg |
| Dane producenta | Zobacz |