Kinkiet 1x15 W beżowy 73063 Rabalux Mirral
Kinkiet 1x15 W beżowy 73063 Rabalux Mirral
- Nr katalogowy: 73063
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 83,09zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Mirral |
| Nr katalogowy | 73063 |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | beżowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 16 cm |
| Szerokość | 8.5 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5996595730635 |
| Wymiary z opakowaniem | 13 x 11 x 16 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,39 kg |
| Dane producenta | Zobacz |