Lampa podsufitowa 2x15 W beżowa 73064 Rabalux Mirral
Lampa podsufitowa 2x15 W beżowa 73064 Rabalux Mirral
- Nr katalogowy: 73064
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 125,06zł
Wybierz wariant:
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Mirral |
| Nr katalogowy | 73064 |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | beżowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 16 cm |
| Szerokość | 38 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5996595730642 |
| Wymiary z opakowaniem | 13 x 11 x 31 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,77 kg |
| Dane producenta | Zobacz |