Kinkiet 1x5.5 W chrom 4099854448027 Osram Orbis Flame
Kinkiet 1x5.5 W chrom 4099854448027 Osram Orbis Flame
- Nr katalogowy: 4099854448027
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 142,62zł
Wybierz wariant:
Kolor
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Osram |
| Seria | Orbis Flame |
| Nr katalogowy | 4099854448027 |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 15 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Moc żarówki | 5.5 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 4099854448027 |
| Wymiary z opakowaniem | 15 x 10 x 20 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,61 kg |
| Dane producenta | Zobacz |