Kinkiet 1x7 W beżowy W0426 MaxLight Lando
Kinkiet 1x7 W beżowy W0426 MaxLight Lando
- Nr katalogowy: W0426
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 256,40zł
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Lando |
| Nr katalogowy | W0426 |
| Materiał | kamień |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | beżowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Moc żarówki | 7 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351025348 |
| Wymiary z opakowaniem | 30 x 20 x 30 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |