Lampa do zabudowy 1x16.5 W biała 929003276801 Philips Meson
Lampa do zabudowy 1x16.5 W biała 929003276801 Philips Meson
- Nr katalogowy: 929003276801
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 64,22zł
Opis produktu
| Marka | Philips |
| Seria | Meson |
| Nr katalogowy | 929003276801 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 3.5 cm |
| Szerokość | 16.5 cm |
| Średnica | 16.5 cm |
| Moc żarówki | 16.5 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 8720169173828 |
| Wymiary z opakowaniem | 35 x 15 x 35 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,18 kg |
| Dane producenta | Zobacz |