Lampa do zabudowy 1x20 W biała 929003326701 Philips Meson
Lampa do zabudowy 1x20 W biała 929003326701 Philips Meson
- Nr katalogowy: 929003326701
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 74,02zł
Opis produktu
| Marka | Philips |
| Seria | Meson |
| Nr katalogowy | 929003326701 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 3.5 cm |
| Szerokość | 19 cm |
| Średnica | 19 cm |
| Moc żarówki | 20 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 8720169230989 |
| Wymiary z opakowaniem | 21 x 29 x 40 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,21 kg |
| Dane producenta | Zobacz |