Lampa do zabudowy 1x23.5 W biała 929003327101 Philips Meson
Lampa do zabudowy 1x23.5 W biała 929003327101 Philips Meson
- Nr katalogowy: 929003327101
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 74,02zł
Opis produktu
| Marka | Philips |
| Seria | Meson |
| Nr katalogowy | 929003327101 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 3.5 cm |
| Szerokość | 21.5 cm |
| Średnica | 21.5 cm |
| Moc żarówki | 23.5 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 8720169231061 |
| Wymiary z opakowaniem | 23 x 29 x 45 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,26 kg |
| Dane producenta | Zobacz |