Lampa do zabudowy 1x50 W biała 1091 Rabalux Spot Relight
Lampa do zabudowy 1x50 W biała 1091 Rabalux Spot Relight
- Nr katalogowy: 1091
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 39,42zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Spot Relight |
| Nr katalogowy | 1091 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Średnica | 8.6 cm |
| Moc żarówki | 50 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250310916 |
| Wymiary z opakowaniem | 9 x 9 x 3 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,11 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii