Lampa do zabudowy 1x50 W chrom 1093 Rabalux Spot Relight
Lampa do zabudowy 1x50 W chrom 1093 Rabalux Spot Relight
- Nr katalogowy: 1093
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 41,47zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Spot Relight |
| Nr katalogowy | 1093 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Średnica | 8.6 cm |
| Moc żarówki | 50 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250310930 |
| Wymiary z opakowaniem | 9 x 9 x 3 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii