Lampa do zabudowy 1x5.5 W biała 929003274701 Philips Meson
Lampa do zabudowy 1x5.5 W biała 929003274701 Philips Meson
- Nr katalogowy: 929003274701
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 44,62zł
Opis produktu
| Marka | Philips |
| Seria | Meson |
| Nr katalogowy | 929003274701 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 3.5 cm |
| Szerokość | 9 cm |
| Średnica | 9 cm |
| Moc żarówki | 5.5 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 8720169173606 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 16 x 22 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,07 kg |
| Dane producenta | Zobacz |