Lampa podsufitowa 1x7 W biała C0276 MaxLight Fusion
Lampa podsufitowa 1x7 W biała C0276 MaxLight Fusion
- Nr katalogowy: C0276
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 254,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Fusion |
| Nr katalogowy | C0276 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 11 cm |
| Szerokość | 7.5 cm |
| Moc żarówki | 7 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5903351025133 |
| Wymiary z opakowaniem | 16 x 11 x 16 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |