Lampa podsufitowa 1x7 W szara C0274 MaxLight Fusion
Lampa podsufitowa 1x7 W szara C0274 MaxLight Fusion
- Nr katalogowy: C0274
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 264,80zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Fusion |
| Nr katalogowy | C0274 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | szary |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 11 cm |
| Szerokość | 7 cm |
| Moc żarówki | 7 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5903351024983 |
| Dane producenta | Zobacz |