Lampa podsufitowa 4x5.5 W chrom 4099854447969 Osram Orbis Flame
Lampa podsufitowa 4x5.5 W chrom 4099854447969 Osram Orbis Flame
- Nr katalogowy: 4099854447969
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 448,62zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Osram |
| Seria | Orbis Flame |
| Nr katalogowy | 4099854447969 |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość | 35 cm |
| Średnica | 35 cm |
| Moc żarówki | 5.5 W |
| Kształt | kwadratowy |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 4099854447969 |
| Wymiary z opakowaniem | 40 x 11 x 40 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,95 kg |
| Dane producenta | Zobacz |