Lampa podsufitowa x18 W złota 71471 Rabalux Rivona
Lampa podsufitowa x18 W złota 71471 Rabalux Rivona
- Nr katalogowy: 71471
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 192,22zł
- Cena katalogowa: 243,54 zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Moc żarówki
(W)
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Rivona |
| Nr katalogowy | 71471 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 8 cm |
| Szerokość | 37 cm |
| Moc żarówki | 18 W |
| Kształt | okrągły |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5996595714710 |
| Wymiary z opakowaniem | 35 x 10 x 39 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,94 kg |
| Dane producenta | Zobacz |