Lampa podsufitowa x24 W czarna-drewno 71416 Rabalux Maple2
Lampa podsufitowa x24 W czarna-drewno 71416 Rabalux Maple2
- Nr katalogowy: 71416
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 192,22zł
- Cena katalogowa: 243,54 zł
Wybierz wariant:
Kolor
Szerokość
(cm)
Moc żarówki
(W)
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Maple2 |
| Nr katalogowy | 71416 |
| Materiał | drewno, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny, drewno |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 5 cm |
| Szerokość | 41 cm |
| Moc żarówki | 24 W |
| Kształt | okrągły |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5996595714161 |
| Wymiary z opakowaniem | 41 x 10 x 40 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,27 kg |
| Dane producenta | Zobacz |