Lampa podsufitowa x42 W czarna-drewno 71418 Rabalux Maple2
Lampa podsufitowa x42 W czarna-drewno 71418 Rabalux Maple2
- Nr katalogowy: 71418
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 355,32zł
- Cena katalogowa: 464,94 zł
Wybierz wariant:
Kolor
Szerokość
(cm)
Moc żarówki
(W)
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Maple2 |
| Nr katalogowy | 71418 |
| Materiał | drewno, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny, drewno |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 5 cm |
| Szerokość | 61 cm |
| Moc żarówki | 42 W |
| Kształt | okrągły |
| Montaż | natynkowy |
| Kod EAN | 5996595714185 |
| Wymiary z opakowaniem | 61 x 10 x 61 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,59 kg |
| Dane producenta | Zobacz |