Lampa solarna stojąca 1x0.02 W brązowa 33469 Globo Lighting Solar
Lampa solarna stojąca 1x0.02 W brązowa 33469 Globo Lighting Solar
- Nr katalogowy: 33469
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 145,74zł
Opis produktu
| Marka | Globo Lighting |
| Seria | Solar |
| Nr katalogowy | 33469 |
| Materiał | szkło, tworzywo sztuczne |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | brązowy |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 31 cm |
| Średnica | 29 cm |
| Moc żarówki | 0.02 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Rozwiązania inteligentne | nie |
| Kod EAN | 9007371365272 |
| Wymiary z opakowaniem | 13 x 35 x 35 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,51 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii