Lampa solarna stojąca 1x0.06 W stal 330795 Globo Lighting Solar
Lampa solarna stojąca 1x0.06 W stal 330795 Globo Lighting Solar
- Nr katalogowy: 330795
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 82,05zł
Opis produktu
| Marka | Globo Lighting |
| Seria | Solar |
| Nr katalogowy | 330795 |
| Materiał | stal szlachetna, tworzywo sztuczne |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | stal |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 27 cm |
| Średnica | 4 cm |
| Moc żarówki | 0.06 W |
| Kształt | latarnia, inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Rozwiązania inteligentne | nie |
| Kod EAN | 9007371324026 |
| Wymiary z opakowaniem | 28 x 5 x 21 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,24 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii