Lampa solarna stojąca 3x0.06 W zielony 33599G Globo Lighting Solar
Lampa solarna stojąca 3x0.06 W zielony 33599G Globo Lighting Solar
- Nr katalogowy: 33599G
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 83,56zł
Opis produktu
| Marka | Globo Lighting |
| Seria | Solar |
| Nr katalogowy | 33599G |
| Materiał | stal szlachetna, tworzywo sztuczne |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | zielony |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 75 cm |
| Średnica | 23 cm |
| Moc żarówki | 0.06 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Rozwiązania inteligentne | nie |
| Kod EAN | 9007371446674 |
| Wymiary z opakowaniem | 9 x 42 x 9 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,22 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii