Lampa solarna stojąca 4x0.06 W szara 3302 Globo Lighting Solar
Lampa solarna stojąca 4x0.06 W szara 3302 Globo Lighting Solar
- Nr katalogowy: 3302
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 70,89zł
Opis produktu
| Marka | Globo Lighting |
| Seria | Solar |
| Nr katalogowy | 3302 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | szary |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 10.5 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Moc żarówki | 0.06 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Rozwiązania inteligentne | nie |
| Kod EAN | 9007371125340 |
| Wymiary z opakowaniem | 13 x 12 x 16 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,58 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii