Lampa solarna wisząca 1x6 W szara 36790 Globo Lighting Solar
Lampa solarna wisząca 1x6 W szara 36790 Globo Lighting Solar
- Nr katalogowy: 36790
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 203,30zł
Opis produktu
| Marka | Globo Lighting |
| Seria | Solar |
| Nr katalogowy | 36790 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | szary |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Wysokość | 12.3 cm |
| Szerokość | 23 cm |
| Moc żarówki | 6 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik zmierzchu | tak |
| Kod EAN | 9007371569434 |
| Wymiary z opakowaniem | 21 x 11 x 24 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,72 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii