Lampa stołowa 1x6 W złota 74416 Rabalux Zofrael
Lampa stołowa 1x6 W złota 74416 Rabalux Zofrael
- Nr katalogowy: 74416
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 248,54zł
- Cena katalogowa: 308,48 zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Zofrael |
| Nr katalogowy | 74416 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 33.5 cm |
| Szerokość | 13 cm |
| Moc żarówki | 6 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5996595744168 |
| Wymiary z opakowaniem | 13 x 13 x 35 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,61 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii