Lampa stołowa 1x8 W biała-czarna 1730LN1 Emibig Umbra
Lampa stołowa 1x8 W biała-czarna 1730LN1 Emibig Umbra
- Nr katalogowy: 1730LN1
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 238,76zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Emibig |
| Seria | Umbra |
| Nr katalogowy | 1730LN1 |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały, czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Moc żarówki | 8 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5907106019033 |
| Wymiary z opakowaniem | 25 x 23 x 28 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,04 kg |
| Dane producenta | Zobacz |