Lampa wisząca 1x139 W srebrna LA075P150in4ksilver Altavola Design Led Shape
Lampa wisząca 1x139 W srebrna LA075P150in4ksilver Altavola Design Led Shape
- Nr katalogowy: LA075P150in4ksilver
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 8 447,57zł
Opis produktu
| Marka | Altavola Design |
| Seria | Led Shape |
| Nr katalogowy | LA075P150in4ksilver |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | srebrny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 150 cm |
| Moc żarówki | 139 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5902249038026 |
| Wymiary z opakowaniem | 156 x 6 x 156 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |