Lampa wisząca 1x15 W srebrna LA073X40in3ksilver Altavola Design Led Shape
Lampa wisząca 1x15 W srebrna LA073X40in3ksilver Altavola Design Led Shape
- Nr katalogowy: LA073X40in3ksilver
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 756,99zł
Opis produktu
| Marka | Altavola Design |
| Seria | Led Shape |
| Nr katalogowy | LA073X40in3ksilver |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | srebrny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 160 cm |
| Średnica | 40 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5904139910917 |
| Wymiary z opakowaniem | 46 x 6 x 46 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |