Lampa wisząca 1x15 W srebrna LA089P1203ksilverDali Altavola Design Led Shape
Lampa wisząca 1x15 W srebrna LA089P1203ksilverDali Altavola Design Led Shape
- Nr katalogowy: LA089P1203ksilverDali
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 566,99zł
Opis produktu
| Marka | Altavola Design |
| Seria | Led Shape |
| Nr katalogowy | LA089P1203ksilverDali |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | srebrny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 120 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5900354202431 |
| Wymiary z opakowaniem | 126 x 6 x 11 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,90 kg |
| Dane producenta | Zobacz |