Lampa wisząca 1x151 W srebrna LA085P120in3ksilverdimm Altavola Design Led Shape
Lampa wisząca 1x151 W srebrna LA085P120in3ksilverdimm Altavola Design Led Shape
- Nr katalogowy: LA085P120in3ksilverdimm
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 8 447,57zł
Opis produktu
| Marka | Altavola Design |
| Seria | Led Shape |
| Nr katalogowy | LA085P120in3ksilverdimm |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | srebrny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 300 cm |
| Szerokość | 120 cm |
| Moc żarówki | 151 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5902249039122 |
| Dane producenta | Zobacz |