Lampa wisząca 1x151 W srebrna LA085P120in4ksilverDali Altavola Design Led Shape
Lampa wisząca 1x151 W srebrna LA085P120in4ksilverDali Altavola Design Led Shape
- Nr katalogowy: LA085P120in4ksilverDali
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 9 849,32zł
Opis produktu
| Marka | Altavola Design |
| Seria | Led Shape |
| Nr katalogowy | LA085P120in4ksilverDali |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | srebrny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 250 cm |
| Szerokość | 120 cm |
| Moc żarówki | 151 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5904139919279 |
| Wymiary z opakowaniem | 126 x 6 x 126 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,52 kg |
| Dane producenta | Zobacz |