Lampa wisząca 1x23 W srebrna LA073X60in3ksilver Altavola Design Led Shape
Lampa wisząca 1x23 W srebrna LA073X60in3ksilver Altavola Design Led Shape
- Nr katalogowy: LA073X60in3ksilver
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 936,99zł
Opis produktu
| Marka | Altavola Design |
| Seria | Led Shape |
| Nr katalogowy | LA073X60in3ksilver |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | srebrny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 180 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Moc żarówki | 23 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5904139910726 |
| Wymiary z opakowaniem | 66 x 600 x 66 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,38 kg |
| Dane producenta | Zobacz |