Lampa wisząca 1x23 W srebrna LA087PX143404ksilverdimm Altavola Design Led Shape
Lampa wisząca 1x23 W srebrna LA087PX143404ksilverdimm Altavola Design Led Shape
- Nr katalogowy: LA087PX143404ksilverdimm
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 423,89zł
Opis produktu
| Marka | Altavola Design |
| Seria | Led Shape |
| Nr katalogowy | LA087PX143404ksilverdimm |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | srebrny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 180 cm |
| Szerokość | 160 cm |
| Moc żarówki | 23 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5904139911525 |
| Wymiary z opakowaniem | 126 x 6 x 46 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,52 kg |
| Dane producenta | Zobacz |