Lampa wisząca 1x30 W srebrna LA073P80in3ksilver Altavola Design Led Shape
Lampa wisząca 1x30 W srebrna LA073P80in3ksilver Altavola Design Led Shape
- Nr katalogowy: LA073P80in3ksilver
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 139,78zł
Opis produktu
| Marka | Altavola Design |
| Seria | Led Shape |
| Nr katalogowy | LA073P80in3ksilver |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | srebrny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 120 cm |
| Średnica | 80 cm |
| Moc żarówki | 30 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5902249033656 |
| Wymiary z opakowaniem | 86 x 6 x 86 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,52 kg |
| Dane producenta | Zobacz |