Lampa wisząca 1x30 W srebrna LA073X80in4ksilver Altavola Design Led Shape
Lampa wisząca 1x30 W srebrna LA073X80in4ksilver Altavola Design Led Shape
- Nr katalogowy: LA073X80in4ksilver
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 098,99zł
Opis produktu
| Marka | Altavola Design |
| Seria | Led Shape |
| Nr katalogowy | LA073X80in4ksilver |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | srebrny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 200 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Moc żarówki | 30 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5904139912065 |
| Dane producenta | Zobacz |