Lampa wisząca 1x30 W złota LA073/CO80in3kgolddimm Altavola Design Ledowe Okręgi
Lampa wisząca 1x30 W złota LA073/CO80in3kgolddimm Altavola Design Ledowe Okręgi
- Nr katalogowy: LA073/CO80in3kgolddimm
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 437,00zł
Opis produktu
| Marka | Altavola Design |
| Seria | Ledowe Okręgi |
| Nr katalogowy | LA073/CO80in3kgolddimm |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Średnica | 80 cm |
| Moc żarówki | 30 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5900354201724 |
| Wymiary z opakowaniem | 86 x 10 x 86 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,52 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii