Lampa wisząca 1x45 W srebrna LA073P120in3ksilverdimm Altavola Design Led Shape
Lampa wisząca 1x45 W srebrna LA073P120in3ksilverdimm Altavola Design Led Shape
- Nr katalogowy: LA073P120in3ksilverdimm
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 840,57zł
Opis produktu
| Marka | Altavola Design |
| Seria | Led Shape |
| Nr katalogowy | LA073P120in3ksilverdimm |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | srebrny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 120 cm |
| Średnica | 120 cm |
| Moc żarówki | 45 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5904139912034 |
| Wymiary z opakowaniem | 126 x 6 x 126 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,08 kg |
| Dane producenta | Zobacz |