Lampa wisząca 1x57 W srebrna LA073CO150in3ksilverdimm Altavola Design Led Shape
Lampa wisząca 1x57 W srebrna LA073CO150in3ksilverdimm Altavola Design Led Shape
- Nr katalogowy: LA073CO150in3ksilverdimm
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 5 176,82zł
Opis produktu
| Marka | Altavola Design |
| Seria | Led Shape |
| Nr katalogowy | LA073CO150in3ksilverdimm |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | srebrny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 180 cm |
| Szerokość | 150 cm |
| Moc żarówki | 57 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5900354201694 |
| Wymiary z opakowaniem | 156 x 6 x 156 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |