Lampa wisząca 1x8 W czarna-pomarańczowa 17331 Emibig Umbra
Lampa wisząca 1x8 W czarna-pomarańczowa 17331 Emibig Umbra
- Nr katalogowy: 17331
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 367,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Szerokość
(cm)
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Emibig |
| Seria | Umbra |
| Nr katalogowy | 17331 |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny, pomarańczowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 140 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Średnica | 10 cm |
| Moc żarówki | 8 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5907106018869 |
| Wymiary z opakowaniem | 40 x 23 x 67 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,95 kg |
| Dane producenta | Zobacz |