Lampa wisząca 1x91 W srebrna LA075P100in3ksilver Altavola Design Led Shape
Lampa wisząca 1x91 W srebrna LA075P100in3ksilver Altavola Design Led Shape
- Nr katalogowy: LA075P100in3ksilver
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 307,82zł
Opis produktu
| Marka | Altavola Design |
| Seria | Led Shape |
| Nr katalogowy | LA075P100in3ksilver |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | srebrny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Moc żarówki | 91 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5902249037722 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 6 x 10 cm |
| Waga z opakowaniem | 44,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |