Lampa wisząca 6x8 W brązowa 1728/6 Emibig Umbra
Lampa wisząca 6x8 W brązowa 1728/6 Emibig Umbra
- Nr katalogowy: 1728/6
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 966,99zł
Wybierz wariant:
Kolor
Szerokość
(cm)
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Emibig |
| Seria | Umbra |
| Nr katalogowy | 1728/6 |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 140 cm |
| Szerokość | 92 cm |
| Moc żarówki | 8 W |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Kod EAN | 5907106018913 |
| Wymiary z opakowaniem | 30 x 27 x 98 cm |
| Waga z opakowaniem | 6,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |