Łyżka 6.5xx31.5 cm czarny-stal 24061 Leifheit Sterling
Łyżka 6.5xx31.5 cm czarny-stal 24061 Leifheit Sterling
- Nr katalogowy: 24061
- Dostępność: w magazynie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 62,00zł
Opis produktu
| Marka | Leifheit |
| Seria | Sterling |
| Nr katalogowy | 24061 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, stal |
| Kolor | czarny, stal |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Dłuższy bok | 6.5 cm |
| Wysokość | 31.5 cm |
| Kod EAN | 4006501240613 |
| Wymiary z opakowaniem | 6 x 31 x 3 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii