Trzepaczka xx32 cm czarny-stal 24062 Leifheit Sterling
Trzepaczka xx32 cm czarny-stal 24062 Leifheit Sterling
- Nr katalogowy: 24062
- Dostępność: w magazynie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 65,00zł
Opis produktu
| Marka | Leifheit |
| Seria | Sterling |
| Nr katalogowy | 24062 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, stal |
| Kolor | czarny, stal |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Wysokość | 32 cm |
| Kod EAN | 4006501240620 |
| Wymiary z opakowaniem | 8 x 32 x 8 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,11 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii